Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

A.S.JOB Anna SobieszekO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń,

  • przygotowanie maszyn do produkcji (sprawdzenie parametrów i ewentualna ich korekta),

  • kontrola stanu maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • praca w systemie 3 zmianowym,

  • przyjazna atmosfera pracy

  • możliwość zdobywania bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszą możliwością przejścia do pracodawcy użytkownika

  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • pakiety sportowe,

  • kwartalne nagrody rzeczowe,

  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,

  • opieka medyczna.

A.S.JOB Anna Sobieszek

Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB (certyfikat nr 12616) dla swojego klienta z branży co-pakingu poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy