Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Indigo Nails

  • Senatorska 14/16, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Senatorska 14/16

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja oraz weryfikacja zamówień

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki i do wydania (streczowanie, paletyzowanie)

  • Oznakowywanie towaru w magazynie

  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

  • Transport wewnętrzny

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

  • Doświadczenie w pracy w magazynie obsługującym towary niebezpieczne

  • Znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dynamika i dyspozycyjność

  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy

  • Pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Przyjazną, kameralną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy