Logo Pracuj.pl

Tymczasowy Pracownik Magazynowy

AmazonO firmie

22,50
brutto / godz.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i układanie towarów
  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
  • Pakowanie i wysyłka zamówień

Nasze wymagania

  • Masz ukończone 18 lat
  • Możesz pracować zmianowo
  • Posiadasz umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
  • Nie masz przeciwskazań do długiego stania/chodzenia

Mile widziane

  • Choć nie wymagamy doświadczenia w logistyce, łatwiej będzie ci zacząć jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie, sklepie, kompletacji, pakowaniu, na stanowisku logistyka lub osoby odpowiedzialnej za sortowanie
  • Masz doświadczenie w sklepie, dystrybucji, handlu, cateringu, sprzedaży lub branży spożywczej

To oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa już od 22,50 PLN/ godz. brutto
  • Miesięczny bonus do 15% (*uzależniony od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu)
  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb - zmiany są planowane z wyprzedzeniem, więc możesz dopasować godziny pracy do swojego życia osobistego
  • CV lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – po dołączeniu do Amazon przejdziesz odpowiednie szkolenia
  • Darmowy transport do i z miejsca pracy na wybranych trasach
  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 zł
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Opieka koordynatora agencji w miejscu pracy 24/7
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta sportowa
  • Szansa na rozwój zawodowy w wiodącej globalnej firmie logistycznej, gdzie korzystasz z nowoczesnych technologii
  • Praca w bezpiecznym miejscu, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację, stołówkę, bezpłatną kawę i herbatę i o wiele więcej
  • Szybka rekrutacja - oddzwonimy do Ciebie wkrótce!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • darmowy transport do i z pracy na wybranych trasach
  • pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1PLN

Zapewniamy darmowy transport na wybranych trasach: https://www.amazon.jobs/pl/landing_pages/pl-transport

Firma Amazon szuka osoby do pracy na stanowisku pracownik magazynowy - (cały etat) w centrum logistycznym Amazon w Łodzi.

Tymczasowy Pracownik Magazynowy, Łódź