Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Grupa Progres (nr KRAZ 5088)

4 000,004 400,00 brutto / godz.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozkładanie towarów na magazynie,

  • Załadunek i rozładunek przesyłek,

  • Kompletacja, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • Praca ze skanerem ręcznym.

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej zgodnie z otrzymanym grafikiem (6.30 do 17.00 oraz 18.30 do 5.00),

  • Braku przeciwskazań do pracy fizycznej,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Pracodawca oferuje

  • Stawkę godzinową 22,50 zł brutto,

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych,

  • Premie do 15%,

  • Umowę o pracę tymczasową (ze składkami ZUS, płatnymi urlopami),

  • Bezpłatny transport do / z pracy,

  • Pracę średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni wolnego (praca w pełnym wymiarze godzin) – bez weekendów,

  • Obiady za 1 zł,

  • Po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio na umowę o pracę u Klienta,

  • Dodatkowe benefity w postaci: karty sportowej (OK SYSTEM), pakietu medycznego (Medicover) oraz rabatów do 50% w wybranych sklepach,

  • System poleceń pracowniczych (do 3000 zł brutto za każdą poleconą osobę – wypłacany zgodnie z regulaminem).

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży kosmetycznej z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy