Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

Grupa Progres

4 0004 700 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

W chwili obecnej dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów (Pań oraz Panów) na stanowisko: Pracownika magazynowego.

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn) - bezpłatny transport z Łodzi

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie oraz rozkładanie na magazynie lekkich paczek (głównie odzieży),

  • Obsługa zwrotu zamówień,

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do pracy w systemie zmiany nocnej lub dziennej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Pracodawca oferuje

  • Praca na zmianie nocnej – od 21.45 do 6.00 (od niedzieli do czwartku),

  • Istnieje również możliwość pracy na zmianie dziennej - od 5:45 do 14:00 oraz od 13:45 do 22.00,

  • Bezpłatny transport do / z pracy,

  • Praca dla Pań oraz Panów,

  • Brak doświadczenia, nie jest problemem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Praca w nowoczesnym magazynie!,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki weekendowe oraz comiesięczne premie.

  • Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł,

  • Bezpłatny transport z Łodzi z dwóch lokalizacji: 1 – Włókniarzy, Jana Pawła, Pabianicka, Rzgowska, Rzgów, Tuszyn. 2 – Bandurskiego, Zielona, Piotrkowska, Rzgowska

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy