Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynowy

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża
    Łomża, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów
  • transport towarów w magazynie
  • praca ze skanerem

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • masz doświadczenie w kierowaniu wózkami jezdniowymi
  • posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską
  • chcesz się wykazać inicjatywą i zaangażowaniem w pracy
  • chcesz się rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • możliwość wypracowania premii do 30% zależnej od Twojego zaangażowania i wyników firmy
  • bezpłatny gorący posiłek
  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit (możliwość korzystania m.in. z biletów do kina, karty Multisport, bonów świątecznych), opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i aspiracjami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki z kartą Makro
  • paliwo w korzystnej cenie
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Benefity z systemu kafeteryjnego MyBenefit

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.
  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.
  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.
  • Uczymy się od siebie nawzajem.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: FLP/PM/ŁOM/09/2021

Pracownik Magazynowy, Łomża