Oferta pracy

S/WO/NL/122020
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DSV Solutions

Pracownik Magazynowy Holandia

DSV SolutionsO firmie

  • Venlo / s’ Heerenberg / Moerdijk / Tholen / Amsterdam, Holandia

    zagranica
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie

  • Praca na scanerze

  • Kontrola zamówień

  • Obsługa wózka niskiego / wysokiego składowania w zależności od kwalifikacji

Nasze wymagania

  • Cechuje Cię chęć, duże zaangażowanie i dyspozycja do podjęcia pracy jak najszybciej - WYJAZDY OD ZARAZ !

  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako pracownik magazynowy, w logistyce, praca ze skanerem itp.

  • Posiadasz znajomość języka angielskiego / niemieckiego na poziomie komunikacji w pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę - praca dla DSV bez pośredników!

  • Atrakcyjne zarobki: od 11,60 Eur brutto/h do 12,49 Eur brutto / h z dodatkami – stawka w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

  • Praca na długi okres czasu,

  • Stabilne i gwarantowane godziny pracy!

  • Pomoc i wsparcie lokalnego koordynatora, formalności po naszej stronie!

  • Gwarantujemy zakwaterowanie - płatne przez pracownika - 95 Eur / tydzień

  • Dojazd do pracy zagwarantowany / auto zapewnia pracodawca – dojazd bez kosztów po stronie pracownika!

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje