Pracownik Magazynowy – Magazynier/Magazynierka

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera;

  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego;

  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów;

  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.

Nasze wymagania

  • Nasi klienci oczekują od nas najlepszej jakości, dlatego wspomniana rola wymaga świadomości pracy w oparciu o wskaźniki i normy ilościowo-jakościowe;

  • Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie;

  • Brak doświadczenia w pracy na magazynie nie będzie przeszkodą, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw;

  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym, również w weekendy.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole;

  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne);

  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską;

  • Przyjazne miejsce pracy;

  • Posiłki za 1 zł.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne