Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy / Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FSP "GALENA" to polski producent leków na receptę i bez recepty oraz suplementów diety z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji farmaceutycznej. Jesteśmy m.in. pierwszym polskim producentem leków zawierających paracetamol. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza o potrzebach pacjentów i relacje ze środowiskiem farmaceutyczno-medycznym, pozwala nam na ciągłe poszerzanie oferty handlowej.

    FSP "GALENA"
    jako firma farmaceutyczna, stosuje najwyższe standardy jakości produkcji. Oprócz gotowych form leków firma jest też producentem aktywnych substancji farmaceutycznych.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wymiar czasu pracy: pełny etat – godz. 6ºº-14ºº / godz. 7ºº-15ºº

    Zakres obowiązków:

    • kompletacja zamówień / kompletacja materiałów wyjściowych wydawanych do produkcji;
    • weryfikacja przygotowanych zamówień pod kątem zgodności z zamówieniem;
    • przyjmowanie dostaw / wydawanie dostaw do odbiorcy;
    • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;
    • przestrzeganie procedur wewnątrzzakładowych.

     Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych;
    • : mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zaangażowanie w wykonywane zadania;
    • dyspozycyjność;
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (windows, excel, word);
    • podstawowa znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie z polskim kapitałem
    • zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
    • pracę jednozmianową;
    • wolne weekendy
    • grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej)
    • pakiet socjalny
    Poznaj Nas:

    Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o wskazanie miejsca pracy w aplikacji.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP GALENA, ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.