Pracownik magazynowy na nocną zmianę (zatrudnienie przez APT)

GEFCO PolskaO firmie

  • Psary (pow. będziński)

    Psary (pow. będziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładowanie i przeładowanie ręcznie towarów

  • Kontrola jakościowa towarów

  • Przygotowanie dokumentacji magazynowej

  • Skanowanie

  • Fotografowanie uszkodzeń

  • Przygotowanie przesyłek zwrotnych do odesłania

  • Dbałość o porządek w magazynie

  • Zatrudnienie za pośrednictwem APT

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy wyłącznie na zmianie nocnej 22-6 (od poniedziałku do piątku)

  • Rzetelność i motywacja do pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy