Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

ISP - instore solutions personnel gmbh

  • Ludwigsfelde, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek

  • Rozładunek

  • Sortowanie paczek oraz przesyłek pocztowych

  • Praca zmianowa

Nasze wymagania

  • Punktualność

  • Dokładność w powierzonych zadaniach

  • Posiadanie zaświadczenia o niekaralności

  • Praca wymaga wysiłku fizycznego

To oferujemy

  • Premia na start 300 eu. Premia 250 eu za polecenie pracownika. Premia świąteczna i urlopowa.

  • Oferujemy stawkę 11 Euro Brutto. Możliwość otrzymania 9 miesiącach podwyżki na 12.35 Euro i przejęcia po pewnym czasie bezpośrednio pod kontakt z klientem.

  • Gwarantowane minimum 130 godzin w miesiącu.

  • Możliwa stała zmiana ranna lub dzienna.

  • Oferujemy mieszkanie w kwocie 195 Euro miesięcznie.

Jesteśmy firma zatrudniająca pracowników do dużych firm logistycznych w Niemczech. Posiadamy oddziały w kilkunastu dużych miastach w Niemczech. Zatrudniamy obecnie około 1650 pracowników.

Przewiń do profilu firmy