Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

RCL Hörselgau GmbH

  • Hörselgau, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • komisjonowanie – kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • wyszukiwanie towarów według określonego klucza

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera

  • obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

Nasze wymagania

  • zdolność do pracy fizycznej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dokładność oraz szybkość w działaniu

  • zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

  • wymagane własne auto

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku lub w kontroli jakości

  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózkow widłowych (warunek nie jest konieczny)

To oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ponad taryfowe, terminowe wynagrodzenie zgodne z niemieckimi przepisami

  • szkolenie z obsługi wózka jezdniowego i systemu magazynowego

  • możliwość długoterminowej współpracy

Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 500 oddziałów na całym świecie z ponad 26 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. Obszary działalności Rhenusa obejmują logistykę kontraktową, logistykę frachtową, logistykę portową, jak i również transport publiczny. Oddział Rhenus w Hörselgau zajmuje się logistyką kontraktową.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy pracowników od sierpnia do końca grudnia.