Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Unique Personalservice GmbH

  • Friedrichshafen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek, rozładunek towaru

  • Sortowanie i przepakowywanie asortymentu

  • Kontrola jakości

  • Inne prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany lub jedna stała zmiana nocna)

  • Niewymagana znajomość języka niemieckiego

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi

  • Stawkę godzinowa od 12,00 € brutto/h

  • Odzież roboczą dla naszych pracowników

  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Zakwaterowanie nad jeziorem bodeńskim w cenie 200€ miesięcznie

  • Premię „powitalną” w wysokości 500€

  • W razie potrzeby firma zapewni dojazd do pracy

Dla naszego klienta, firmy IFM w Friedrichshafen (nad jeziorem bodeńskim) poszukujemy od października pracowników magazynowych.

Przewiń do profilu firmy