Pracownik Magazynowy

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek dostaw,

  • Obsługa skanera,

  • Rejestrowanie, konfekcjonowanie, pakowanie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie w powierzone Ci zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Standardem u nas jest oczywiście umowa o pracę, ponieważ zależy nam abyś czuł/a, że chcemy z Tobą związać się na dłużej,

  • Dofinansujemy Twoją naukę języka angielskiego, bo chcemy żebyś się rozwijał,

  • Ważne dla nas jest zdrowie nas wszystkich, dlatego otrzymasz kartę Medicover oraz Multisport,

  • Jak pojedziesz na urlop, Rohlig Suus Logistics sfinansuje jego część,

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz miał/a taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy, Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii,

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie 😊.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy