Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy - Operator wózka

GREMBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 5004 200 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zabrzańska 38

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru;

  • Dbanie o stan techniczny wózków i urządzeń;

  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów podczas przyjęcia i wydania;

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy;

  • Praca ze skanerem ręcznym;

  • Obsługa dokumentacji magazynowej;

  • Uzupełnianie towaru w strefie kompletacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy magazynowej i obsłudze wózków;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

  • Znajomość standardów BHP.

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • Wynagrodzenie w wysokości 3500-4200zł brutto dla stałych pracowników;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego;

  • System premii indywidualnych;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie zdrowotne

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją opakowań z tektur falistych. Prowadzimy największy sklep internetowy w Polsce oferujący opakowania dla branży e-commerce.

W związku z rozwojem naszego centrum logistycznego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Zabrzańskiej 38, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik magazynowy - Operator wózka.

Przewiń do profilu firmy