Oferta pracy

Pracownik Magazynowy – Operator Wózka Widłowego

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu

  • zapewnienie porządku w magazynie oraz przestrzeganie zasad BHP

  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych UDT WJO I

  • doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego

  • nastawienie na pracę zespołową

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym odpowiadającym osiąganym wynikom

  • terminowe wypłaty

  • bony świąteczne

  • wynagradzamy za polecenia pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • paczki z produktami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

  • wyprawki pierwszoklasisty

  • imprezy okolicznościowe, mikołajki, konkursy dla dzieci

  • dodatek do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”

  • profesjonalne wdrożenie do pracy

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

  • dofinansowanie do szkoleń językowych

  • oraz dobre samopoczucie, miła atmosfera i otwartość w relacjach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki z artykułami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA:

Twoim zadaniem będą:

prace magazynowe z obsługą wózka widłowego polegające na sprawnym przyjmowaniu i wydawaniu produktów do i z magazynu