Oferta pracy

Pracownik Magazynowy – Operator Wózka Widłowego

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Wrocław

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego.

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu.

  • Zapewnienie porządku w magazynie.

  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową.

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych UDT kat. I lub II WJO.

  • Doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego.

  • Nastawienie na pracę zespołową.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w magazynie obsługującym jednego z naszych kluczowych klientów.

  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy – magazyn wyposażony jest w ekologiczne rozwiązania, nowoczesny sprzęt oraz innowacyjne systemy wpływające na efektywność pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Miłą atmosferę i pracę w zespole zaangażowanych ludzi.

  • Terminowe wypłaty.

  • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym odpowiadającym osiąganym wynikom.

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy.

  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki z artykułami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy