Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Opolgraf S.A.O firmie

Opolgraf S.A.

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Noszenie, ładowanie i rozładowywanie towarów

  • Uczestniczenie w odbiorze ilościowym i jakościowym

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą

  • Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min zawodowe

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy i terminowość

  • Aktualne uprawnienia UDT na obsługę wózków jezdniowych - warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in.: opieka medyczna, karta FIT sport/profit, możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

Drukarnia „Opolgraf” S.A., znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynowy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.