Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynowy

Opolgraf S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Noszenie, ładowanie i rozładowywanie towarów

  • Uczestniczenie w odbiorze ilościowym i jakościowym.

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą.

  • Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min zawodowe

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy i terminowość

  • Aktualne uprawnienia UDT na obsługę wózków jezdniowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in.:

  • opieka medyczna

  • karta FIT sport/profit

  • możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

  • Bezpłatny parking dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów