Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynowy - Picker (Gdańsk)

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

Kontenerowa 21

Stogi

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zmiana opakowań zbiorczych na jednostkowe oraz tworzenie zestawów zgodnie ze standardami obowiązującymi w naszej firmie i wymogami klienta.
  • przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu
  • obsługa wózka unoszącego (oferujemy przyuczenie, jeśli nie masz doświadczenia)
  • kompletacja zleceń
  • zapewnienie porządku w magazynie
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • dyspozycyjność
  • praca 3 zmianowa (6-14/14-22/22-6)

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy
  • zaangażowanie
  • nastawienie na pracę zespołową
  • książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • umiejętności współpracy w grupie

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym odpowiadającym osiąganym wynikom
  • terminowe wypłaty
  • bony świąteczne
  • wynagradzamy za polecenia pracowników
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • paczki z produktami spożywczymi oraz chemią gospodarczą
  • wyprawki pierwszoklasisty
  • imprezy okolicznościowe, mikołajki, konkursy dla dzieci
  • dodatek do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji
  • dofinansowanie do szkoleń językowych
  • oraz dobre samopoczucie, miła atmosfera i otwartość w relacjach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • paczki z artykułami spożywczymi oraz chemią gospodarczą
  • dofinansowanie posiłków

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Pracownik Magazynowy - Picker (Gdańsk), Kontenerowa 21, Stogi, Gdańsk