Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

GEFCO PolskaO firmie

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie przeładunku towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie i układani towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej

  • Rozliczanie dostaw / wydań towarów

  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • Uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji oraz weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i uprawnienia w prowadzeniu wózków widłowych czołowych

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Jesteś uczciwy, sumienny, punktualny

  • Umiesz pracować w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem

  • na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, akademie i projekty.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią

  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)

  • Dopłaty z ZFŚS

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy