Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynowy

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE

3 400 brutto / mies.
  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynowy.

Jesteś w trakcie poszukiwań pracy na magazynie? Planujesz rozwijać swoją karierę?

Doskonale się składa! Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru;

  • sortowanie produktów;

  • inne prace magazynowe;

  • dla Pań przewidziane lżejsze prace magazynowe.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy magazynowej;

  • chęć do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji;

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie w wysokości 3400 zł brutto;

  • stabilną formę zatrudnienia – umowę o pracę;

  • możliwość zdobycia premii;

  • pracę w systemie trzyzmianowym;

  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji – np. kursy UDT na wózki widłowe.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Przewiń do profilu firmy