Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Digicos S.A.

  • Kamiennogórska 22
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kamiennogórska 22

Poznań

Digicos S.A. jest firmą inżynierską powstałą w 2010 r. z połączenia dwóch firm działających na rynku usług dla telekomunikacji od 1997 roku. Połączenie firm Digicos oraz Erpol pozwoliło na rozszerzenie katalogu świadczonych usług oraz zwiększenie zasięgu terytorialnego działania połączonego podmiotu.

Rozwój branży telekomunikacyjnej znajduje swoje odzwierciedlenie w stale udoskonalanej i rozwijającej się strukturze wewnętrznej, jak i w stale uaktualnianej i rozszerzanej ofercie świadczonych usług. Działanie na rynku od 20 lat pozwoliło na stworzenie sprawdzonej i stale rozbudowywanej sieci firm partnerskich obejmującej swoim zasięgiem teren całego kraju.

Opis stanowiska:

  • Nadzór i ewidencja sprzętu przekazywanego i odbieranego od klientów.
  • Zamawianie i wydawanie materiałów budowlanych i instalacyjnych
  • Transport i nadzór nad transportem sprzętu telekomunikacyjnego.
  • Współpraca z firmami dostarczającymi materiały instalacyjne.
  • Nadzór nad stanem magazynowanego sprzętu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B z praktyką do 3,5 t typu bus
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane wykształcenie telekomunikacyjne lub techniczne
  • mile widziana znajomość branży telefonii komórkowej
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju ze względu na różnorodność posiadanych kontraktów

Ogłoszenie archiwalne