Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROSTAF

    Szybko rozwijająca się firma z branży optycznej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Opis stanowiska:
    • przyjmowanie dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa
    • kompletacja zamówień
    • wydawanie przesyłek z magazynu
    • znakowanie i pakowanie towarów zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi
    • utrzymanie porządku i czystości na magazynie
    • współpraca z wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
    • zaangażowanie i sumienność w pełnieniu obowiązków
    • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • pracę w rozwijającej się firmie z branży optycznej
    • pracę w młodym zespole
    • zatrudnienie na umowę o pracę

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Prostaf s. j. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Prostaf s. j. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.