Pracownik Magazynowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROSTAF

Szybko rozwijająca się firma z branży optycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa
  • kompletacja zamówień
  • wydawanie przesyłek z magazynu
  • znakowanie i pakowanie towarów zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi
  • utrzymanie porządku i czystości na magazynie
  • współpraca z wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • zaangażowanie i sumienność w pełnieniu obowiązków
  • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z branży optycznej
  • pracę w młodym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Prostaf s. j. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Prostaf s. j. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.