Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Załadunek i rozładunek palet zgodnie z planem dostaw i wysyłek
    • Prawidłowe ustawienie palet w magazynie wysokiego składowania

    Oczekiwania:

    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + premia miesięczna
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Profesjonalne przygotowanie do pełnionej funkcji
    • Dostęp do pakietu socjalnego oferowanego przez firmę
    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej