Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Victaulic, światowy lider w dziedzinie produkcji elementów hydraulicznych poszukuje do swojego Centrum Dystrybucyjnego w Wysogotowie kandydata/kandydatki na stanowisko:

    PRACOWNIK MAGAZYNOWY

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
    • Wykształcenie minimum zawodowe
    • Doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
    • Podstawowa umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Mile widziana umiejętność pracy ze skanerem kodów kreskowych

    Zadania:

    • Kompletacja zleceń sprzedaży
    • Przyjęcie towaru
    • Rozładunki/załadunki
    • Wzrokowa kontrola jakościowa przyjmowanego towaru
    • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Nagrody, dofinansowania
    • Ubezpieczenie na życie
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
    • Cykliczne spotkania integracyjne
    • Pracę w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
    • Niewielki, zgrany i ambitny zespół
    • Umowę o pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych i BHP
    • Wysokiej klasy sprzęt magazynowy
    • Możliwości szkoleń i rozwoju w dziedzinie logistyki
    • Karty Multisport

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ teraz na dole ogłoszenia.

    Wszelkie dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie:

    www.victaulic.com

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Magazynowy ogłoszonego w dniu 30.10.2018 r. i prowadzonego przez firmę Victaulic Polska sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."