Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

GTV PolandO firmie

4 0005 400 brutto / mies.

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY
(operator wózków widłowych)

Opis stanowiska:

  • Obsługa dostaw i wysyłek w magazynie,
  • Kompletowanie i wydawanie zamówień,
  • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi bezpośredniego przełożonego,
  • Obsługa skanera,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,
  • Pozostałe czynności magazynowe,
  • Miejsce pracy: GTV Poland - okolice Pruszkowa (park logistyczny MLP II) lub Pruszków (ul. Przejazdowa 21).

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (możliwość uzyskania uprawnień UDT za naszym pośrednictwem),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania,
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

Wynagrodzenie do 5400 zł brutto

  • Podstawa 4000 zł brutto,
  • Premia 800 zł brutto,
  • Premia za wydajność indywidualną do 600 zł brutto.

Ponadto:

  • Program stażowy – dodatkowe 200 zł brutto miesięcznie po każdym przepracowanym roku, maksymalnie do 600zł brutto,
  • System poleceń pracowniczych (1000zł za zrekrutowanego pracownika),
  • Premia świąteczna,
  • Nadgodziny rozliczane w systemie miesięcznym,
  • Możliwość uczestnictwa w projektach logistycznych (dodatkowe benefity),
  • Praca w systemie trzech zmian (godz. 6-14, 14-22, 22-6) lub dwóch zmian ( godz. 6-14, 15-23),
  • Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • Umowa o pracę oferowaną bezpośrednio przez pracodawcę,
  • Prywatna opieka medyczna – w tym opieka stomatologiczna dla Ciebie i członków rodziny (Medicover),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty sportowej MultiSport,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Bezpłatny kurs UDT pozwalający zdobyć uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy prowadzone przez wewnętrznego Trenera,
  • Możliwość awansu wewnątrz organizacji,
  • Praca w stabilnej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne