Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

AIRPRESS Polska Sp. z o.o.

4 800 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Rzemieślnicza 49

Przeźmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień

  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Poprawne przyjęcie towaru do magazynu

  • Czynny udział w procesie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi wózków jezdniowych

  • Zmysł techniczny

  • Sumienność

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Wsparcie merytoryczne

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach

  • Zestaw benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AIRPRESS działa na rynku od 1938 roku, będąc dziś niekwestionowanym liderem w technice sprężonego powietrza.

Produkty naszej marki towarzyszą klientom na każdym etapie, począwszy od wytworzenia sprężonego powietrza za pomocą najwyższej jakości kompresorów tłokowych oraz zaawansowanych technologicznie kompresorów śrubowych, poprzez zmagazynowanie powietrza w trwałych i solidnych zbiornikach, uzdatnienie za pośrednictwem instalacji pneumatycznych, systemów filtracji czy też zespołów przygotowania powietrza, aż do finalnego wykorzystania sprężonego powietrza poprzez narzędzia pneumatyczne oraz inne odbiorniki.

Na przestrzeni ostatnich kilku dekad, zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny, dostępny na terenie całego kraju, serwis sprzedawanych przez nas urządzeń.

Przewiń do profilu firmy