Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Reguły (pow. pruszkowski), Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „BT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Jakomex Spółka komandytowa
    Dystrybutor artykułów nabiałowych i wędliniarskich w woj. mazowieckim poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pruszków (okolice), Warszawa (okolice), Reguły (pow. pruszkowski)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa od 3300 zł brutto + uznaniowa premia kwartalna do 850 zł brutto,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet świadczeń medycznych,
    • pracę zmianową.

    Nasze oczekiwania:

    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
    • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane,
    • uczciwość i sumienność w wykonywaniu zadań.

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie towarów od dostawców,
    • przygotowywanie zamówień do wysyłki,
    • bieżące uzupełnianie stoków magazynowych,
    • wszelkie inne zlecone prace magazynowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się osobiście z CV do Kierownika Hurtowni Pana Krzysztofa Nowakowskiego lub telefonicznie  pod nr 662 211 212 w godz.9:00-15:00 a także przesyłanie CV  klikając w przycisk aplikowania.