Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

3 500 brutto / mies.
  • Skwierzyna

    Skwierzyna, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00 - 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, który jest wiodącym na świecie dostawcą usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca z przesyłkami – wyładunek, załadunek, odpowiednia segregacja paczek i dbanie o poprawną logistykę magazynu.

Miejsce Pracy: Międzyrzecz

Wymagania pracodawcy

  • Punktualność, motywacja do pracy, odpowiedzialność

  • Gotowych do pracy w pełnym wymiarze etatu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy!

Pracodawca oferuje

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pracę w systemie zmianowym cotygodniowym w godzinach 6-14 i 14-22.

  • Wynagrodzenie miesięczne 3500 brutto i do 20% premii.

  • Możliwość korzystania z transportu pracowniczego m.in..: Jordanowo, Bukowiec, Pszczew, Nowa Wieś, Pieski oraz z wielu innych lokalizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS)

  • Dodatkowe benefity – karta Multisport oraz opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy