Oferta pracy

Pracownik magazynowy

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

Rekrutacja zdalna

DHL Supply Chain (Poland)

Olimpijska 16

Sochaczew

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.
W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT:

z Bodzanowa (przez Wyszogród, Kamion, Witkowice, Nowe Mistrzewice, Juliopol, Adamowa Góra, Altana)

oraz

z Gąbina (przez Sanniki, Słubice, Iłów, Giżyce, Wężyki, Rybno, DHL Sochaczew)

Zakres zadań na stanowisku

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Praca ze skanerem

Preferowane oczekiwania

  • Gotowość do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy