DHL Supply Chain (Poland)

Pracownik magazynowy

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

Olimpijska 16

Sochaczew

top

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Sochaczew

Zakres zadań na stanowisku

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Praca ze skanerem

Preferowane oczekiwania

  • Gotowość do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie:
    2 850 zł brutto + do
    1 000 zł brutto premii miesięcznej
  • Pracę
    w komfortowych warunkach (brak uciążliwych warunków pracy)
  • Nowoczesne, zautomatyzowane środowisko pracy, które czyni pracę lekką
  • Bezpłatny transport pracowniczy
    w Sochaczewie
    i okolicach
  • Opieka medyczna Medicover
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • „wczasy pod gruszą”
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Program poleceń pracowniczych umożliwiający pozyskanie dodatkowej nagrody pieniężnej

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Ogłoszenie archiwalne