Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynowy

GRAM SADECCY sp.j.O firmie

  • Sochaczew, Gąbin, Glinojeck, Ciechanów, Płońsk, Płock, Sanniki (pow. gostyniński), Sierpc, Słupno (pow. płocki)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Prosimy o dopisane w wiadomości nazwy miasta na które ma trafić CV

Zakres obowiązków:

wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności:

• przyjmowanie dostaw

• prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

• wykładanie towarów na półki sklepowe

• dbanie o czystość na magazynie

• kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej ze stanem towarowym

Wymagania:

• aktualna książeczka sanepidowska

• 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie

• uczciwość i dbałość o powierzone mienie

• umiejętność współpracy

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

• Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.

• Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).

Ogłoszenie archiwalne