Oferta pracy

Pracownik magazynowy

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów)
  • Praca na wózku widłowym (niskiego składu) oraz ze skanerem
  • Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Preferowane oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka unoszącego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (w systemie odwróconym 3:2:1 - Pierwsza zmiana rozpoczyna się w niedzielę o 22:00, ostania kończy się o 6:00 w piątek). W związku z zachowaniem środków ostrożności nie mieszania się zmian - obecnie (do odwołania) czas pracy wynosi 7,5 godz. zachowując 100% pełnego wynagrodzenia

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę plus miesięczne premie
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wczasów,
  • Wyplata świadczeń świątecznych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetów multisport oraz ubezpieczeń na życie
  • Spotkania integracyjne z pracownikami
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Konkursy uznaniowe
  • Możliwość otrzymania nagród
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy