Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoska, 86-100, Polska
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.

Bydgoska

Świecie

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych
  • Przygotowanie i załadunek towarów na podstawie   dokumentów wysyłki
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu i umieszczanie w sektorach magazynowych
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość odczytywania dowodów obrotu magazynowego
  • Bieżąca współpraca z planistami transportu oraz działem produkcji
  • Obsługa systemu – odpowiednie rejestrowanie ruchów magazynowych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Twój profil:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość zasad obrotu materiałowego
  • Podstawy obsługi komputera
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Współpraca w grupie
  • Komunikatywność
  • Elastyczność
  • Dokładność, sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa wózka bocznego i regałów wysokiego składowania będą dodatkowymi atutami

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

mondigroup.com | mondijobs.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy