Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.O firmie

  • Świecie, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.

Bydgoska 1

Świecie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych
  • Przygotowanie i załadunek towarów na podstawie dokumentów wysyłki
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu i umieszczanie w sektorach magazynowych
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość odczytywania dowodów obrotu magazynowego
  • Bieżąca współpraca z planistami transportu oraz działem produkcji
  • Obsługa systemu – odpowiednie rejestrowanie ruchów magazynowych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość zasad obrotu materiałowego
  • Podstawy obsługi komputera
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Współpraca w grupie
  • Komunikatywność
  • Elastyczność
  • Dokładność, sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa wózka bocznego i regałów wysokiego składowania będą dodatkowymi atutami

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Rośniemy

  • Wejdź do świata możliwości
  • Korzystaj z warunków do rozwoju
  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

  • Pracuj z najnowszymi technologiami
  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty
  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

  • Korzystaj z benefitów
  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Pracownik magazynowy, Bydgoska 1, Świecie