Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

STr Shipping and Trading Sp. z o. o.O firmie

STr Shipping and Trading Sp. z o. o.

Piesza 21

Szczecin

Firma STr Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji elementów stalowych dla uznanych światowych marek, wykonywanych metodą obróbki skrawaniem przy wykorzystaniu wysoko wyspecjalizowanych technologii opartych na maszynach sterowanych numerycznie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • kompletacja towaru,
  • weryfikacja dostaw pod względem ilościowym
  • współpraca z działem produkcji.

Wymagania:

  • mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w pracy magazynowej (kompletacja, rozładunki, załadunki),
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • regularne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pakiet świadczeń socjalnych i szereg benefitów (np.: karta sportowa, dodatki na święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenia grupowe),
  • kursy podnoszące kwalifikacje.
Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 30.10.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
CV prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected]
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy