Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

AQUAPHOR POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Tarczyn, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aquaphor Poland Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej, specjalizującej się w produkcji szerokiej gamy domowych filtrów do wody i dzbanków filtrujących. Firma oferuje filtry do wody milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.

Więcej informacji o firmie: https://aquaphor.com/pl-pl

Obecnie poszukujemy pracownika do magazynu w Tarczynie na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy z napędem elektrycznym i silnikowym z wymianą butli gazowych (uprawnienia muszą być wydane przez UDT; wysokość do 8 m.)

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego.
  • Przyjmowanie dostaw towarów.
  • Przygotowanie zamówień do wysyłek według dokumentów magazynowych.
  • Rozkładanie towarów w magazynie.
  • Odbiór jakościowy i ilościowy towarów
  • Oznaczanie kartonów i metkowanie produktów.
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych towarów do wysyłki z dokumentami magazynowymi.
  • Czynności związane z wysyłką towarów ( pakowanie, oznaczanie i adresowanie przesyłek )
  • Obsługa urządzeń magazynowych ( wózki paletowe ręczne , foliarka )

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Stawka 3000 zł netto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy