Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynowy w sklepie

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz szerzyć kulturę kawy w Polsce? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego zespołu – razem będziemy osiągać coraz lepsze rezultaty.

    Jako Przyjaciele Kawy zajmujemy się sprzedażą kawy i ekspresów do kawy. Mamy sklepy: internetowy i stacjonarne - w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, a także sklepy w krajach bałtyckich. Jako specjaliści na rynku ekspresów do kawy, zawsze mamy najlepsze urządzenia, które przygotowują pyszną kawę dla jej miłośników.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Ambitny zespół Przyjaciół Kawy do swojego sklepu w Warszawie poszukuje pracownika magazynu, który będzie za niego w pełni odpowiedzialny.

    Główne obowiązki:

    • przyjmowanie i odbiór towarów,
    • wybór i przygotowanie wysyłek wg zamówień,
    • praca z systemami kurierskimi,
    • kontrola zapasów magazynowych,
    • utrzymywanie porządku w magazynie.

    Wymagania:

    • pracowitość, odpowiedzialność, chęć do działania,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • wspaniałe warunki pracy,
    • wszystkie materiały potrzebne do pracy,
    • wszystkie gwarancje socjalne,
    • pracę w miłej atmosferze młodych współpracowników,
    • możliwość awansu
    • nieograniczony dostęp do kawy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom