Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy

OXYGEN DEVELOPMENT sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunki i załadunki towaru przy pomocy wózka widłowego
  • Przygotowywanie (pick&pack) towaru dla działu produkcji
  • Przygotowywanie towaru gotowego do wysyłki do klienta docelowego
  • Transport wewnętrzny na terenie fabryki
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

Uprawnienia na wózki widłowe

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office

Duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie

Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w systemie dwuzmianowym 6:00–14:00 i 14:00–22:00

O nas

Oxygen Development jest światowej klasy liderem w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości kosmetyków kolorowych, pielęgnacji skóry, włosów i ciała, którego obrót roczny wynosi 200 milionów euro. Grupa działa w 6 krajach i trzech głównych regionach geograficznych: w obu Amerykach (USA, Dominikana), UE (Niemcy, Polska, Włochy) i Azji (Korea Południowa)

Oferujemy wyjątkową okazję dołączenia do ekscytującej branży kosmetycznej w wymagającym i satysfakcjonującym środowisku.

Pracownik magazynowy, Wałbrzych