Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Tirsped Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta

  • Przyjmowanie produktów przychodzących na magazyn oraz ich weryfikowanie ilościowe i jakościowe,

  • Rozmieszczanie towarów na magazynie

  • Przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek - rozładunek dostaw

  • Dbałość o porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

  • Uprawnienia na wózki widłowe zgodne z aktualnymi wymaganiami

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i uczciwość

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę (pełen etat)

  • Własne stanowisko pracy

  • Stała praca w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjny system premiowania

  • W okresie zimowym posiłki regeneracyjne

  • Opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

TIRSPED Sp. z o.o., jedna z największych firm z sektora usług TSL, działająca na rynku od ponad 30 lat poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.