Oferta pracy

Pracownik magazynowy

Construction Development Center

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i prowadzenie zadań związanych z zaopatrzeniem, uzupełnieniem zapasów i dystrybucją materiałów,

  • Wykonywanie czynności związanych z transportem i magazynowaniem zapasów materiałowych,

  • Dbałość o zgromadzone materiały, zabezpieczenie ichprzed zniszczeniem, pogorszeniem jakości i ubytkami,

  • Prowadzenie okresowych inwentaryzacji stanów magazynowych,

  • Prowadzenie narzędziowni, w tym prowadzenie ewidencji narzędzi, sprzętu, środków ochrony osobistej,

  • Nadzór nad gazami technicznymi,

  • Gospodarka odpadami znajdującymi się na terenie zakładu,

  • Wykonywanie innych czynności związanych z utrzymaniem porządku na terenie oddziału.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w bardzo stabilnej firmie o zasięgu krajowym. Jeśli kandydat spełni oczekiwania, ma zagwarantowane zatrudnienie na długi okres

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu

  • Dobre warunki pracy

  • Dodatkowy, wolny dzień wolny od pracy – 14 sierpnia (Dzień Veolii)

  • Pakiet na usługi medyczne LUX MED oraz ubezpieczenie od NNW z możliwością objęcia członków rodziny

  • Dofinansowanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do świąt, wakacji, karty MultiSport, skorzystanie z pożyczek i inne

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne