Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

Airnet Service Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy agentem handlingowym oferującym obsługę naziemną frachtu lotniczego przewożonego drogą lądową w ruchu eksportowym, importowym i w tranzycie. Współpracujemy z przewoźnikami lotniczymi oraz największymi firmami spedycyjnymi.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych pracowników.

Opis stanowiska:

  • rozładunki / załadunki towaru,
  • wydawanie towaru zgodnie z dokumentami,
  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • dokumentowanie uszkodzeń towaru.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
  • chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie Krajowego Programu Ochrony Lotnictwa Cywilnego od naszych kandydatów będziemy wymagać również udokumentowania historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie wraz z potwierdzeniem niekaralności.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie trenera praktycznego na początku kariery,
  • udział w szkoleniach – możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • świetną atmosferę,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Airnet Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Krakowska 106 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Airnet Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Krakowskiej 106. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy