Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

ADBLO firmie

  • Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z młodym i energicznym zespołem.

Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnej, kreatywnej i zorganizowanej, osoby na stanowisko magazynowe. Zakres obowiązków od najprostszych czynności magazynowych do pilnowania stanów magazynowych, dokumentacji itp.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw z działu produkcji, rozmieszczenie asortymentu na odpowiednie miejsca w magazynie;
  • kontrola stanów magazynowych towarów i opakowań;
  • kompletacja zamówień, pakowanie;
  • komunikacja z kurierami odnośnie wydawania gotowych paczek;
  • dbanie o czystość na magazynie.

Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko:

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • umiejętność starannego i jednocześnie szybkiego wykonywania powierzonej pracy;
  • umiejętność utrzymywania porządku w dokumentach oraz w miejscu pracy;
  • uprawnienia UDT do pracy z wózkami paletowymi unoszącymi ręcznymi (mile widziane);
  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane);
  • odbyte szkolenie ADR (mile widziane).

Uwaga:

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości, do zmian godzin pracy oraz do wprowadzenia pracy dwuzmianowej.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez portal ogłoszeniowy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:

  • Umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę;
  • Stałe godziny pracy (pn. – pt., 7:00-15:00);
  • Interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Rozwój osobisty, udział w szkoleniach, warsztatach itd.

Ogłoszenie archiwalne