Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

DEICHMANN LOGISTIK POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Graniczna 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DEICHMANN LOGISTIK POLSKA Sp. z o.o.

Graniczna 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek, załadunek oraz przygotowanie palet z przesyłkami kurierskimi (układanie przesyłek, oznaczenie, opakowywanie)

  • uzupełnianie zapasów materiałów eksploatacyjnych (papier, taśma, palety, kartony do wysyłki zamówień)

  • aktywna współpraca z operatorem wózka widłowego

  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

  • pakowanie i wysyłka zamówień

  • uczestnictwo w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • sprawność fizyczna

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

To oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe nagrody zależne od osiąganych wyników

  • stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • dostęp do dobrze wyposażonego zaplecza socjalnego i bezpłatne posiłki

  • ciekawe spotkania integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bezpłatne posiłki

DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie.

Obecnie posiadamy prawie 4000 sklepów w 26 krajach. Dla naszego Centrum Dystrybucyjnego mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Granicznej obsługującego ponad 200 salonów w Polsce i w krajach nadbałtyckich, obecnie poszukujemy: Pracownika Magazynowego.

Przewiń do profilu firmy