Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

CDA Polska SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Robotnicza 60, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CDA Polska SP. Z O.O. SP.K.

Robotnicza 60

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów i przygotowywanie produktów do wysyłki

  • realizowanie zleceń zgodnie z ustalonymi procedurami

  • inne zlecone prace magazynowe

Nasze wymagania

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • pracowitość i dokładność

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie do pracy na magazynie

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CDA Polska Sp. z o. o. Sp. k. jest liderem w branży akcesoriów do szkła hartowanego w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Przewiń do profilu firmy