Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek dostaw, kontrola pod względem ilościowym i jakościowym

  • Transport towaru ze strefy przyjęcia do strefy składowania

  • Prawidłowe oznaczanie palet w magazynie zgodnie z przyjętym systemem

  • Udział w inwentaryzacji i wyjaśnianie rozbieżności

  • Kompletacja i konsolidacja oraz kontrola zamówień do Klientów

  • Obsługa magazynowych programów komputerowych – skaner

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane w logistyce i magazynowaniu)

  • Doświadczenie w pracy na skanerze

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • Program wdrożeniowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli i firm cateringowych. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Przewiń do profilu firmy