Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

TelForceOne S.A.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:Zmiany ustalane w przedziale czasowym 6:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i sprawne przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • Kompletacja zamówień

  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowego

  • Obsługa kolektora danych

  • Konfekcjonowanie towaru

  • Przygotowanie towarów do wysyłki

  • Dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Jasny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki

  • Pracę w polskiej stabilnej firmie która jest liderem w swojej branży

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Możliwość pracy w soboty

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pracę w młodym zespole – większość naszej ekipy to grupa młodych, otwartych i chętnie dzielących się wiedzą profesjonalistów

  • Lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)

  • Monitorowany parking rowerowy

  • Darmowy parking dla naszych pracowników – ogromny teren naszej firmy pozwala nam zapewnić miejsce parkingowe dla każdego pracownika

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy