Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

HemmersbachO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach. Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.
Pracownik MagazynowyNumer ref.: Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru, kontrola wizualna stanu przesyłek, wprowadzanie informacji do wewnętrznego systemu - praca przy komputerze
  • Lokalizowanie części na terenie magazynu, przygotowywanie oraz kompletowanie zamówień
  • Pomoc przy rozładunku i załadunku, segregowanie sprzętu

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

BENEFITY

  • Opieka medyczna Luxmed od 1 zł
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dofinansowane obiady z dostawą
  • Program onboardingu
  • Praca w firmie zaangażowanej społecznie
  • Możliwości rozwoju
  • Bezpłatny
    parking / Firmowy autobus z Wrocławia

Ogłoszenie archiwalne