Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w rozładunkach i załadunkach towaru,

  • zgłaszanie uszkodzonego towaru/opakowań,

  • kompletowanie zamówień i etykietowanie towaru,

  • sortowanie i ocena jakości towaru w dziale zwrotów,

  • obsługa wózków paletowych.

Nasze wymagania

  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • brak nocnej zmiany,

  • wynagrodzenie miesięczne z perspektywą wzrostu wraz z nabywaniem doświadczenia i umiejętności,

  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,

  • współfinansowanie dojazdów do pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę lekarską.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Warunki pracy:

Na początku zatrudnienia oferujemy pracę w systemie 1-zmianowym. Natomiast w sezonie z większą ilością zamówień może pojawić się praca na drugą zmianę, ale na pewno bez pracy w porze nocnej.

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Przewiń do profilu firmy